21
lip

Spacer po Nikiszowcu za nami!

W ubiegły wtorek, 19 lipca, odbył się spacer po naszej dzielnicy, który zorganizowało nasze Stowarzyszenie. Na czele spacerowiczów stanęła pani przewodnik i nasza członkini - Katarzyna Skowrońska-Ochmann.

Musimy przyznać, że frekwencja przeszła nasze oczekiwania, a krótko przed godziną 18:00 skwer Zillmannów przy kościele św. Anny zapełnił się uczestnikami wydarzenia. Przez cały spacer towarzyszyła nam piękna pogoda, co jeszcze bardziej umiliło poznawanie Nikiszowca.

Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy dowiedzieli się czegoś ciekawego i spędzili czas w doskonałej atmosferze. Pani Katarzynie jeszcze raz dziękujemy za pełen profesjonalizm, zaangażowanie i podzielenie się wiedzą na temat naszej dzielnicy.

10
lip

Spacer po Nikiszowcu z przewodnikiem!

Stowarzyszenie Razem dla Nikiszowca zaprasza na spacer po dzielnicy z przewodnikiem! Będzie to doskonała okazja, aby poznać najciekawsze miejsca Nikisza i odkryć ich historię. Startujemy 19 lipca o godz. 18:00 ze Skweru Zillmannów, tuż obok kościoła św. Anny. Udział w spacerze jest bezpłatny.

Back to Top