6
kw.

„Nikiszowiec – magia miejsca” - bal na Nikiszowcu

18 kwietnia  2015  bal na Nikiszu pod hasłem „Nikiszowiec – magia miejsca”. Zapraszamy do Restauracji SITG w Nikiszowcu przy ul. Krawczyka 1, początek o godzinie 20.00.

W programie obok muzyki, tańców, dobrej kuchni, przewidziana aukcja ciekawych i cennych przedmiotów związanych z dzielnicą oraz spotkanie z laureatami konkursu „Po naszymu czyli po śląsku.”

Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na zajęcia pozaszkolne dla dzieci oraz prace nad  stworzeniem  wiszącego ogrodu przy ul. Nałkowskiej. 

Zaproszenia do nabycia w Restauracji SITG tel. 32 707 5919.

6
kw.

Wspólne wyjście na "Czarny Ogród"

24 kwietnia  2015, wspólne wyjście do Teatru Śląskiego na spektakl p.t. Czarny ogród oparty na motywach  znanej, wielokrotnie nagradzanej książki Małgorzaty Szejnert.

okladka001

6
kw.

Kwietniowe spotkanie Stowarzyszenia

Zapraszam na  spotkanie stowarzyszenia  w środę 8 kwietnia o godz. 17.00, na którym będą do odbioru bilety do Teatru Śląskiego na spektakl „Czarny ogród’.

Równocześnie  przypominam, że tego samego dnia o godz. 16.30 w Domu parafialnym na parterze w sali nr 3  będzie miało miejsce spotkanie z  mieszkańcami dzielnicy , niezależnie od wieku czy stażu zamieszkania, którzy pragną się podzielić swoja historią. To już kolejne spotkanie organizowane przez   Teatr Śląski w ramach projektu mającego na celu znalezienie nowych sposobów opowiadania o dzielnicy, poza modą i tradycją narosłą w powstałych tu dziełach sztuki.

Back to Top